KONST / Litografier / Litografi 9894372
nr 989 4372
Georges Rouault
(1871-1958)
Litografi, Georges Rouault (1871-1958), Automne, 1933, EA-upplaga, motivet: 43 x 58, Signerad
Utrop:
10.000 kr
Såld:
10.500 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:57:00
6.200 kr
8.200 kr
8.400 kr (Budbetjänt)
8.800 kr
9.000 kr (Budbetjänt)
9.200 kr
9.400 kr (Budbetjänt)
9.600 kr
9.800 kr (Budbetjänt)
10.000 kr